درباره شرکت چرم پویان

شرکت آکوستیک هیس با شماره ثبت 425548، دارای 4 دهه تجربه در زمینه آکوستیک و عایق های صوتی میباشد و تلاش میکند تا با ترکیب هنر و زیبایی در کنار استفاده ازپنل های آکوستیکی جاذب صدا به نوآوری و تنوع در زمینه عایق های صدا دست یابد. آکوستیک هیس با استفاده از تجربیات مهندسان،طراحان حرفه ای سعی درکاهش آلودگی صوتی بواسطه ایجاد و خلق هنر زیبای درطراحی فضا و به همراه کسب مهارت در طراحی آکوستیکی درب و دیوار ضد صوت در مراکزی مانند:استودیو ضبط صدا،سالن های ورزشی، همایشات،کنسرت، اداره ها ،رستوران ، سالن عروسی، کافی شاپ ومنازل میپردازد.

آلودگی صوتی از جمله پیامدهای زیانبار صنعتی شدن جوامع است که سلامت روانی و آرامش روحی ساکنان شهرهای بزرگ را به هم زده و به نوعی ریشه بسیاری از تنش‌های اجتماعی است در واقع آلودگی صوتی صدای ناخواسته یا صدایی با مدت زمان، شدت یا کیفیتی است که سبب آسیب جسمی یا روانی به انسان می شود.

شرکت طراحی و مهندسی آکوستیک هیس سعی در ارتقا و بروز رسانی خود و تحقیقات پیوسته در دنیا در زمینهعایق صوت و آکوستیک، در کنار طراحی زیبا و در عین حال کاربردی با در نظر گرفتن مسائل علمی صوت و آکوستیک،در جهت تلاش هرچه بیشتر کاهش نویز در فضا خدمات خود را ارائه مینماید. آکوستیک هیس با سالها تجربه در زمینه مشاوره،طراحی، اجرا و تجهیز سالن های اجتماعات، کنفرانس، آمفی تئاتر، سینما، دفاتر مدیریت و سایر ارگان های دولتی و غیر انتفاعی، با هدف ارتقا و رشد در زمینه ایجاد ایزولاسیون صوتی و آکوستیکفعالیت مینماید. امروزه آلودگی صوتی در کلان شهر هاامری اجتناب ناپذیر شده است امروزه با کمک عایق های ضدصدا میتوان گام موثری در کاهش صداهای مزاحم در اطراف محل کار و منزل برداشت. سازمان آکوستیک هیساقدام به ارایه خدمات تخصصی در خصوص تولید وطراحی عایق های صوت، در تمام شهرهای ایران و نیز کشورهای خاورمیانه به صورت مشاوره، طراحی، تولید واجرای پروژه های ضدصوت مینماید.
Top